GARANTİ ŞARTLARI

 1. FERSAH MAKİNA garantisi altında satılan her yeni hamur açma makinası, hamur kesme ve yuvarlama makinası, hamur kesme makinası, pizza açma makinası, lavaş açma makinası, kestart ve çubuk şekil makinası için aşağıdaki garanti şartları geçerlidir.
 2. Garanti süresi, ürün teslim tarihinden itibaren 2 yıldır.
 3. Garanti süresi boyunca, ürünlerimizin imalat, montaj ve malzemeden kaynaklanan arızalarının tamiri ve parça değişimi için müşteriden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
 4. Şehir dışında bulunan makinelerin 2 yıl içerisinde oluşabilecek arızalarının yerinde tamiri için montaj elemanının yol ve konaklama masrafları müşteriye aittir. Değiştirilen veya tamir edilen parçalar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
 5. Şehir dışı satışlarımızda, yerinde tamir gerektirmeyen arızalar için yedek parça ücretsiz olarak (nakliye ücreti müşteriye ait) gönderilecektir.
 6. Garanti kapsamındaki arızalar teknik açıdan tamir edilebiliyorsa, parça komple değiştirilmez. Ancak garanti kapsamında tamir işlemi gerçekleştirilir.
 7. Normal kullanım süresince aşınabilecek ve zamanla değişmesi gereken bilyalar, yağlar, konveyör bantlar, kesme bıçakları vb. parçalar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
 8. Yurtdışı satışlarımızda, 2 yıllık garanti süresince üretim hatalarında ücretsiz olarak yedek parça desteği sağlanmaktadır (nakliye ücretleri alıcıya aittir).
 9. Makinelerin elektrik panoları ve malzemelerinde, kullanıcının elektrik tesisatından dolayı oluşacak arızalar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
 10. Garanti kapsamındaki ürünlerin azami tamir süresi 7 iş günüdür.
 11. Garanti kapsamındaki ürünlerin firmamıza gönderilmesi için harcanacak kargo ve ambar ücretleri müşteriye aittir.

Bu garanti şartları, FERSAH MAKİNA tarafından satılan ürünler için geçerlidir. Garanti süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda, müşterilerimiz müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve teknik servisimizden destek alabilirler. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın bir parçası olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hizmet vermekteyiz.


Sayfa Başı